Ga naar de inhoud

Terug in de Tijd: Wijkspecial Vinkhuizen 2007

Spreek tekst uit

Laden...

Facebook pagina Wijknieuws Vinkhuizen staat het hele jaar 2025 in het teken van de geschiedenis van Vinkhuizen. Ergens midden jaren ’60 in de vorige eeuw gingen de eerste heipalen de grond in in een leeg en kaal gebied dat uiteindelijk de nieuwe woonwijk Vinkhuizen werd. Dat is nu dus zo’n 60 jaar geleden.

Wijkspecial

Inmiddels alweer 18 jaar geleden kwam Dagblad van het Noorden met een wijkspecial over de wijk Vinkhuizen. Een complete krant vol met foto’s van- en verhalen over Vinkhuizen. Wijkbewoonster Ans Bezema stuurde Wijknieuws-beheerder Danny enige tijd geleden een berichtje. Ze vertelde dat ze deze bijzondere krant, die door de jaren heen wel wat is verkleurd, nog in haar bezit had. Daarop ging Danny langs bij Ans om de krant op te halen. Het was even zoeken hoe hij de krant kon digitaliseren, maar uiteindelijk lukte het door foto’s te maken. Deze foto’s zijn verzameld in een PDF, die u hier kan downloaden.

Lees hier de wijkspecial: Wijkspecial DVHN 2007

Wij wensen u veel leesplezier toe!

Contact

Heeft u zelf nog leuke kiekjes, filmpjes of documentatie uit vroegere tijden dat met Vinkhuizen heeft te maken? Dan ziet Danny graag tegemoet. U kunt Danny dit toesturen via [email protected] of door op werkdagen van 10.00 – 19.00 uur te bellen of te appen naar telefoonnummer 06 – 166 09 487. Wordt uw telefoontje of uw appje niet meteen beantwoord, dan belt of appt Danny u zo spoedig mogelijk terug!


De Wijkspecial is gepubliceerd door Dagblad van het Noorden en met toestemming geplaatst. Bekijk Danny’s historische kiekjes op de Facebook pagina Wijknieuws Vinkhuizen.

Volg ons op Instagram voor snelle updates over uw wijk. Wilt u zelf nieuws of een activiteit delen? Stuur uw bericht via ons contactformulier.