Ga naar de inhoud

Gezellige sfeer bij muzikaal optreden in Trefpunt de Siersteen

Spreek tekst uit

Laden...
Op maandag 5 mei 2025 (Bevrijdingsdag) trad het zangduo Johan Tel & Alex Wierenga op in Trefpunt de Siersteen. Zo’n 75 mensen van jong tot oud kwamen op het evenement af. De zangers wisten er een groot feest van te maken. Er hing een geweldige sfeer in het Trefpunt, waar volop werd gedanst en gekletst. De medewerkers van het trefpunt gingen  meerdere keren rond met een schaal met borrelhapjes zoals kaas en worst. Medewerkers van het Trefpunt en de bezoekers kijken tevreden terug op het gezellige evenement.

Tekst en foto door Danny Hoffmann. Bekijk alle foto’s op zijn blogspot. Op YouTube kunt u ook nog een film bekijken van de gezellige middag in het Trefpunt.

Verbonden organisaties

Vrije tijd

Trefpunt de Siersteen

Bij Trefpunt de Siersteen kunt u in een ontspannen sfeer kaarten, sjoelen, biljarten, kaartjes maken, bingo spelen of gewoon gezellig een kop koffie drinken. Daarnaast

Adres

Siersteenlaan 420-1 (Palladiumflat)
9743 ES Groningen
Nederland

Contact