Week van de vrijwilliger: kom jij een taartje met ons eten?
Spreek tekst uit
-
tot
Kosten:
Gratis
Zondag 7 december is de nationale dag van de vrijwilliger. Een mooi moment om de vrijwilliger die actief is bij jouw organisatie in het zonnetje te zetten. Misschien organiseer je zelf iets leuks: een bosje bloemen of een cadeautje, een gezellig samen zijn of een bedankkaartje. Maar vanuit link050 en de gemeente Groningen organiseren wij ook elk jaar een campagne om de vrijwilligers te bedanken voor hun inzet. Voorgaande jaren was dit in de vorm van een postercampagne. Dit jaar hebben wij er voor gekozen om het persoonlijker te doen.
Kers op de taart
Alle vrijwilligers worden uitgenodigd om in de week van 8 t/m 12 december een kopje koffie/thee te komen drinken met een lekker stukje taart erbij. Wij organiseren deze “Kers op de Taart” momenten in 16 buurt- of dorpshuizen in de gemeente. Op deze manier hopen wij zo veel mogelijk mensen te bereiken.
In Vinkhuizen vindt de bijeenkomst plaats in ‘t Vinkhuys op woensdag 10 december. Bekijk de andere locaties hier: www.link050.nl/ontwikkellink
Gezellig moment
De bijeenkomsten zijn informeel, gewoon een gezellig moment om andere wijkbewoners te ontmoeten die ook vrijwillig actief zijn. Vanuit link050 en de gemeente zullen er ook mensen aanwezig zijn.
Zouden jullie de vrijwilligers die bij jouw organisatie actief zijn willen informeren over deze bijeenkomsten? Misschien is het ook leuk om met een groepje of een team vrijwilligers samen te komen.
Aanmelden
Om verspilling (van te veel taart) tegen te gaan is het wel belangrijk dat je je van te voren aanmeldt via ontwikkellink (www.link050.nl/ontwikkellink) of 050-3051900.
Daarnaast organiseren wij in die week ook diverse gratis workshops als bedankje voor vrijwilligers. Aanmelden gaat via dezelfde link.
